SMFLP10.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMFLP10.0
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4MM
Φύλλα δεδομένων: SMFLP10.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMFLP10.0
Αριθμός εξαρτήματος SMFLP10.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69756 pcs Φύλλο δεδομένων SMFLP10.0.pdf
Τύπος Flexible 10" (254mm) Σειρά SMFLP
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Στυλ φακού Round with Flat Top Μέγεθος φακού 4mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Clear Flexible 10" (254mm) Round with Flat Top, 4mm