PLP1-100-F
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
PLP1-100-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bivar, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE PNL 3MM LENS 0.100"
Φύλλα δεδομένων: PLP1-100-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLP1-100-F
Αριθμός εξαρτήματος PLP1-100-F Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LIGHT PIPE PNL 3MM LENS 0.100" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 195599 pcs Φύλλο δεδομένων PLP1-100-F.pdf
Τύπος Rigid Σειρά PLP1
Αλλα ονόματα 492-1506
PLP1-100-F-ND
PLP1100F
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Press Fit, Rear
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Στυλ φακού Round with Flat Top Μέγεθος φακού 3mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Clear Rigid Round with Flat Top, 3mm Panel Mount, Press Fit, Rear
Διαμόρφωση Single Χρώμα Clear
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PLP1-125
PLP1-125
Κατασκευαστές: Bivar, Inc.
Περιγραφή: LIGHT PIPE .125" ROUND PNL MNT
Κατεβάστε: PLP1-125.pdf
RFQ
PLP1-100-D
PLP1-100-D
Περιγραφή: LIGHT PIPE PNL 3MM DIFF 0.100"
Κατεβάστε: PLP1-100-D.pdf
RFQ
PLP1-100-FS
PLP1-100-FS
Περιγραφή: LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.100"