PLP1-100-D
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
PLP1-100-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bivar, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE PNL 3MM DIFF 0.100"
Φύλλα δεδομένων: PLP1-100-D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLP1-100-D
Αριθμός εξαρτήματος PLP1-100-D Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LIGHT PIPE PNL 3MM DIFF 0.100" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 174411 pcs Φύλλο δεδομένων PLP1-100-D.pdf
Τύπος Rigid Σειρά PLP1
Αλλα ονόματα 492-2123 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Press Fit, Rear
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Στυλ φακού Round with Domed Top Μέγεθος φακού 3mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single White Diffused Rigid Round with Domed Top, 3mm Panel Mount, Press Fit, Rear