MPR6-3BWD220V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT 220V BLUE 3MM
Φύλλα δεδομένων: MPR6-3BWD220V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPR6-3BWD220V
Αριθμός εξαρτήματος MPR6-3BWD220V Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT 220V BLUE 3MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6042 pcs Φύλλο δεδομένων MPR6-3BWD220V.pdf
Μήκος κύματος - Peak 465nm Τάση 220V
Οπτική γωνία 45° Τύπος -
Στυλ λήξης Solder Lug Σειρά MPR6-3
Ακροαματικότητα - Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.23" (5.84mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 10mcd Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top φακός χρώμα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα λάμπας Blue
Προστασία Ingress IP54 Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Panel Indicator Blue Diffused 45° 220V Round with Flat Top Solder Lug Ρεύμα -