MPR6-3BWD12V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PNL MNT 12V BLUE 3MM
Φύλλα δεδομένων: MPR6-3BWD12V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPR6-3BWD12V
Αριθμός εξαρτήματος MPR6-3BWD12V Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή PNL MNT 12V BLUE 3MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23497 pcs Φύλλο δεδομένων MPR6-3BWD12V.pdf
Μήκος κύματος - Peak 465nm Τάση 12V
Οπτική γωνία 45° Τύπος -
Στυλ λήξης Solder Lug Σειρά MPR6-3
Ακροαματικότητα - Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.23" (5.84mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 310mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Diffused Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Blue Προστασία Ingress IP54
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Panel Indicator Blue Diffused 45° 12V Round with Flat Top Solder Lug