MPC3GTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Φύλλα δεδομένων: MPC3GTW12.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPC3GTW12.0
Αριθμός εξαρτήματος MPC3GTW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45492 pcs Φύλλο δεδομένων MPC3GTW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 568nm Τάση 2.1V
Οπτική γωνία 20° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά MPC3
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.24" (6.10mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 40mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm (T-1)
φακός χρώμα Green Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Green Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Green Clear 20° 2.1V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ρεύμα 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPC3HDW12.0
MPC3HDW12.0
Περιγραφή: LED PANEL INDICATOR RED 2V
Σε απόθεμα: 44796 pcs
Κατεβάστε: MPC3HDW12.0.pdf
RFQ
MPC3GT
MPC3GT
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
Σε απόθεμα: 59841 pcs
Κατεβάστε: MPC3GT.pdf
RFQ
MPC3GDL
MPC3GDL
Περιγραφή: IND METAL PNL 3MM GREEN GN DIFF