MPC3GDW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
MPC3GDW12.0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bivar, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LED PANEL INDICATOR GREEN 2.1V
Φύλλα δεδομένων: MPC3GDW12.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPC3GDW12.0
Αριθμός εξαρτήματος MPC3GDW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LED PANEL INDICATOR GREEN 2.1V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54959 pcs Φύλλο δεδομένων MPC3GDW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 568nm Τάση 2.1V
Οπτική γωνία 35° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά MPC3
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.24" (6.10mm) Αλλα ονόματα 492-1548
MPC3GDW120
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 25mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm (T-1) φακός χρώμα Green
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα λάμπας Green
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Green Diffused 35° 2.1V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm) Ρεύμα 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPC3GTW12.0
MPC3GTW12.0
Κατασκευαστές: Bivar, Inc.
Περιγραφή: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Σε απόθεμα: 45492 pcs
Κατεβάστε: MPC3GTW12.0.pdf
RFQ
MPC3GDL
MPC3GDL
Περιγραφή: IND METAL PNL 3MM GREEN GN DIFF
Κατεβάστε: MPC3GDL.pdf
RFQ
MPC3GDW6.0
MPC3GDW6.0
Περιγραφή: LED ASSY PNL 3MM GRN GRN DIFF 6"
Κατεβάστε: MPC3GDW6.0.pdf
MPC3BWT
MPC3BWT
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
Κατεβάστε: MPC3BWT.pdf
MPC3GC
MPC3GC
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 568NM 10MCD GRN
Κατεβάστε: MPC3GC.pdf
MPC3HC
MPC3HC
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 625NM 50MCD RED
Κατεβάστε: MPC3HC.pdf
MPC3GD
MPC3GD
Περιγραφή: LED ASSY PNL 3MM GRN DIFF 565NM
Κατεβάστε: MPC3GD.pdf
MPC3BWTW12.0
MPC3BWTW12.0
Περιγραφή: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Κατεβάστε: MPC3BWTW12.0.pdf
MPC3HD
MPC3HD
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 625NM 30MCD RED
Κατεβάστε: MPC3HD.pdf
MPC3GT
MPC3GT
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
Κατεβάστε: MPC3GT.pdf
MPC3HCW12.0
MPC3HCW12.0
Περιγραφή: LED PANEL INDICATOR RED 2V