FLPR10.0-SUG
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FLEXIBLE LIGHT PIPE
Φύλλα δεδομένων: FLPR10.0-SUG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLPR10.0-SUG
Αριθμός εξαρτήματος FLPR10.0-SUG Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 62549 pcs Φύλλο δεδομένων FLPR10.0-SUG.pdf
Τύπος Flexible 10" (254mm) Σειρά FLPR
τοποθέτηση Τύπος Board/Panel Mount, Press Fit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Στυλ φακού Round with Domed Top
Μέγεθος φακού 3.00mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Green Flexible 10" (254mm) Board/Panel Mount, Press Fit Διαμόρφωση Single