FLPR1.5-SBC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FLEXIBLE LIGHT PIPE
Φύλλα δεδομένων: FLPR1.5-SBC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLPR1.5-SBC
Αριθμός εξαρτήματος FLPR1.5-SBC Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 73160 pcs Φύλλο δεδομένων FLPR1.5-SBC.pdf
Τύπος Flexible 1.5" (38.1mm) Σειρά FLPR
τοποθέτηση Τύπος Board/Panel Mount, Press Fit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Στυλ φακού Round with Domed Top
Μέγεθος φακού 3.00mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Green, Red Flexible 1.5" (38.1mm) Board/Panel Mount, Press Fit Διαμόρφωση Single