FLPR1-2.75
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR RECT
Φύλλα δεδομένων: FLPR1-2.75.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLPR1-2.75
Αριθμός εξαρτήματος FLPR1-2.75 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 85222 pcs Φύλλο δεδομένων FLPR1-2.75.pdf
Τύπος Flexible 2.75" (69.9mm) Σειρά *
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Στυλ φακού Rectangle with Flat Top Μέγεθος φακού 6.7mm x 4.2mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Clear Flexible 2.75" (69.9mm) Rectangle with Flat Top, 6.7mm x 4.2mm