FLPR1-10.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR RECT
Φύλλα δεδομένων: FLPR1-10.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLPR1-10.0
Αριθμός εξαρτήματος FLPR1-10.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 76237 pcs Φύλλο δεδομένων FLPR1-10.0.pdf
Τύπος Flexible 10" (254mm) Σειρά *
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Στυλ φακού Rectangle with Flat Top Μέγεθος φακού 6.7mm x 4.2mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Light Pipe Single Clear Flexible 10" (254mm) Rectangle with Flat Top, 6.7mm x 4.2mm
Διαμόρφωση Single Χρώμα Clear
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FLPR-UBW.6K
FLPR-UBW.6K
Περιγραφή: LIGHT PIPE ADAPTER RA 1MM BLU
Σε απόθεμα: 80027 pcs
Κατεβάστε: FLPR-UBW.6K.pdf
RFQ
FLPR1-2.0
FLPR1-2.0
Σε απόθεμα: 91968 pcs
Κατεβάστε: FLPR1-2.0.pdf
RFQ
FLPR-UG
FLPR-UG
Περιγραφή: LIGHT PIPE ADAPTER RA 3MM GRN