SP900S-0.009-00-90
BergquistBergquist
SP900S-0.009-00-90 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 21.84MMX18.8MM PINK
Φύλλα δεδομένων: 1.SP900S-0.009-00-90.pdf2.SP900S-0.009-00-90.pdf3.SP900S-0.009-00-90.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP900S-0.009-00-90 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-218, TO-220, TO-247 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0090" (0.229mm) θερμική αντίσταση 0.61°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 1.6 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Sil-Pad® 900-S Περίγραμμα 21.84mm x 18.80mm