SP900S-0.009-00-58
BergquistBergquist
SP900S-0.009-00-58 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 19.05MMX12.7MM PINK
Φύλλα δεδομένων: 1.SP900S-0.009-00-58.pdf2.SP900S-0.009-00-58.pdf3.SP900S-0.009-00-58.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP900S-0.009-00-58 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-220 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0090" (0.229mm) θερμική αντίσταση 0.61°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 1.6 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Sil-Pad® 900-S Περίγραμμα 19.05mm x 12.70mm