GPVOUS-0.125-00-0816
BergquistBergquist
GPVOUS-0.125-00-0816 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 406.4MMX203.2MM PINK
Φύλλα δεδομένων: 1.GPVOUS-0.125-00-0816.pdf2.GPVOUS-0.125-00-0816.pdf3.GPVOUS-0.125-00-0816.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GPVOUS-0.125-00-0816 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση - Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.125" (3.18mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 1.0 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Gap Pad® VO Περίγραμμα 406.40mm x 203.20mm
Αλλα ονόματα .125 GP US 8"X16"
BER226
BG426654
GPVOUS0125000816
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Elastomer Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Pink 406.40mm x 203.20mm Rectangular Tacky - Both Sides