GPVOUS-0.100-00-0816
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 406.4MMX203.2MM PINK
Φύλλα δεδομένων: GPVOUS-0.100-00-0816.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GPVOUS-0.100-00-0816 Κατασκευαστής Bergquist
Διαθέσιμη ποσότητα 2360 pcs Φύλλο δεδομένων GPVOUS-0.100-00-0816.pdf
Χρήση - Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.100" (2.54mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 1.0 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Gap Pad® VO Περίγραμμα 406.40mm x 203.20mm
Αλλα ονόματα BG408054
Q10343417
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Elastomer Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Pink 406.40mm x 203.20mm Rectangular Tacky - Both Sides