GPHC5.0-0.080-02-0816
BergquistBergquist
GPHC5.0-0.080-02-0816 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 406.4MMX203.2MM VIOLET
Φύλλα δεδομένων: GPHC5.0-0.080-02-0816.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 778 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 778 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GPHC5.0-0.080-02-0816 Κατασκευαστής Bergquist
Διαθέσιμη ποσότητα 778 pcs Φύλλο δεδομένων GPHC5.0-0.080-02-0816.pdf
Χρήση - Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0800" (2.032mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 5.0 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Gap Pad® HC 5.0 Περίγραμμα 406.40mm x 203.20mm
Αλλα ονόματα BER372
PN0008399
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Violet 406.40mm x 203.20mm Rectangular Tacky - Both Sides