GPHC3.0-0.080-02-0816
BergquistBergquist
GPHC3.0-0.080-02-0816 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 406.4MMX203.2MM BLUE
Φύλλα δεδομένων: 1.GPHC3.0-0.080-02-0816.pdf2.GPHC3.0-0.080-02-0816.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 835 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 835 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GPHC3.0-0.080-02-0816 Κατασκευαστής Bergquist
Διαθέσιμη ποσότητα 835 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GPHC3.0-0.080-02-0816.pdf2.GPHC3.0-0.080-02-0816.pdf
Χρήση - Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0800" (2.032mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 3.0 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Gap Pad® HC 3.0 Περίγραμμα 406.40mm x 203.20mm
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Blue 406.40mm x 203.20mm Rectangular Tacky - Both Sides