PFE600-12-054RA
BelBel
Bel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V 5V 600W
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 424 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PFE600-12-054RA Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 5V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 424 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 5V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Front End
Μέγεθος / Διαστάσεις 14.17" L x 2.15" W x 1.57" H (360.0mm x 54.5mm x 40.0mm) Σειρά PFE600
Ισχύς (Watts) 600W Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 65°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Rack Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Front End AC DC Converter 2 Output 12V 5V 50A, 3.3A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 50A, 3.3A