PFE600-12-054NA
BelBel
PFE600-12-054NA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V 5V 600W
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 524 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 524 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PFE600-12-054NA Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 5V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 524 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 5V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Front End
Μέγεθος / Διαστάσεις 14.17" L x 2.15" W x 1.57" H (360.0mm x 54.5mm x 40.0mm) Σειρά PFE600
Ισχύς (Watts) 600W Αλλα ονόματα 179-2423
PFE60012054NA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 65°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Rack Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 94% Λεπτομερής περιγραφή Front End AC DC Converter 2 Output 12V 5V 50A, 3.3A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 50A, 3.3A εγκρίσεις CE