MS24266R22B32S9-LC
BelBel
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: 1.MS24266R22B32S9-LC.pdf2.MS24266R22B32S9-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS24266R22B32S9-LC Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2114 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MS24266R22B32S9-LC.pdf2.MS24266R22B32S9-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-32
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά Military, MIL-DTL-26500 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CMS24266R22B32S9-LC Προσανατολισμός 9
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 32 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Epoxy, Glass Filled Προστασία Ingress Environment Sealed
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Black
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.625" (41.28mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp