MS24266R22B32S7-LC
BelBel
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS24266R22B32S7-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS24266R22B32S7-LC Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1943 pcs Φύλλο δεδομένων MS24266R22B32S7-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-32
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά Military, MIL-DTL-26500 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CMS24266R22B32S7-LC Προσανατολισμός 7
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 32 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Anodized Black Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.625" (41.28mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 12 Power (6), 20 Power (26)
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS24266R22B32S8-LC
MS24266R22B32S8-LC
Κατασκευαστές: Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή: 26500 32C 26#20 6#12 SKT PLUG
Σε απόθεμα: 2156 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MS24266R22B32S6-LC
MS24266R22B32S6-LC
Σε απόθεμα: 2102 pcs
Κατεβάστε: MS24266R22B32S6-LC.pdf
RFQ
MS24266R22B32S7
MS24266R22B32S7
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP