MS24266R18T14P8-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 14POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS24266R18T14P8-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS24266R18T14P8-LC Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 14POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2106 pcs Φύλλο δεδομένων MS24266R18T14P8-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-14
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά Military, MIL-DTL-26500 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CMS24266R18T14P8-LC Προσανατολισμός 8
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 14 (Power)
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Anodized Black Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.375" (34.93mm)