MS24266R18T14P7-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 14POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS24266R18T14P7-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS24266R18T14P7-LC Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 14POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2166 pcs Φύλλο δεδομένων MS24266R18T14P7-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-14
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Σειρά Military, MIL-DTL-26500 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CMS24266R18T14P7-LC Προσανατολισμός 7
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 14 (Power)
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Anodized Black Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.375" (34.93mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 16 Power
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS24266R18T14P9-LC
MS24266R18T14P9-LC
Σε απόθεμα: 2440 pcs
Κατεβάστε: MS24266R18T14P9-LC.pdf
RFQ
MS24266R18T14P8
MS24266R18T14P8
Κατασκευαστές: Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1760 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MS24266R18T14P7
MS24266R18T14P7