CN0966B12S12P9Y140
BelBel
Bel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CN0966B12S12P9Y140.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 811 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 811 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0966B12S12P9Y140 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 811 pcs Φύλλο δεδομένων CN0966B12S12P9Y140.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-12 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, CN0966
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CCN0966B12S12P9Y140
Προσανατολισμός 9 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 12 (Power) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Sealed Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground, Self Locking
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 0.547" (13.89mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -