CN0966B12S12P9-200
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 996 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 996 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CN0966B12S12P9-200 Κατασκευαστής Cinch Connectivity Solutions
Περιγραφή CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 996 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Sealed
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Stainless Steel
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26500, CN0966
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα CCN0966B12S12P9-200
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CN0966B12S12P9-200
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 12-12 Χαρακτηριστικά Self Locking, Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP