BACC63CB22-19PN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63CB22-19PN.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 769 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63CB22-19PN Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 769 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63CB22-19PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63CB22-19PN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 (Power) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Sealed Χαρακτηριστικά Coupling Nut
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό -
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 1.106" (28.09mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63CB22-19P9H
BACC63CB22-19P9H
Περιγραφή: CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE
Σε απόθεμα: 864 pcs
Κατεβάστε: BACC63CB22-19P9H.pdf
RFQ
BACC63CB22-19PNH
BACC63CB22-19PNH