BACC63CB22-19P9H
BelBel
Bel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: BACC63CB22-19P9H.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 864 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 864 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63CB22-19P9H Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 864 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63CB22-19P9H.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-19
Shell Material Aluminum Shell Finish Bright Cadmium
Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CBACC63CB22-19P9H Προσανατολισμός 9
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19 (Power)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Sealed περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Bright Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.625" (41.28mm)