0698Q3150-05
BelBel
0698Q3150-05 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος FUSE 3.15A 350V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 0698Q3150-05.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0698Q3150-05
Αριθμός εξαρτήματος 0698Q3150-05 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FUSE 3.15A 350V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 285747 pcs Φύλλο δεδομένων 0698Q3150-05.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 140V Τάση Αξιολόγηση - AC 350V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.329" L x 0.157" W x 0.303" H (8.35mm x 4.00mm x 7.70mm) Σειρά 0698Q
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Box Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 4.9 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.022 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A AC, 150A DC