0698Q3150-01
BelBel
0698Q3150-01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος FUSE 3.15A 350V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 0698Q3150-01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0698Q3150-01
Αριθμός εξαρτήματος 0698Q3150-01 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FUSE 3.15A 350V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 442877 pcs Φύλλο δεδομένων 0698Q3150-01.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 140V Τάση Αξιολόγηση - AC 350V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.329" L x 0.157" W x 0.303" H (8.35mm x 4.00mm x 7.70mm) Σειρά 0698Q
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Box Αλλα ονόματα 0698Q3150
0698Q315001
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 4.9
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.022 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A AC, 150A DC εγκρίσεις CE, cURus