SFN08B1003CBQLF7
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
SFN08B1003CBQLF7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8DFN
Φύλλα δεδομένων: SFN08B1003CBQLF7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFN08B1003CBQLF7 Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4729 pcs Φύλλο δεδομένων SFN08B1003CBQLF7.pdf
Ανοχή ±0.25% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SON Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Σειρά SFN08B Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±5 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.05% Αντίσταση (Ohms) 100k
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 8-DFN Exposed Pad Αλλα ονόματα 987-1352-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 7
Αριθμός Pins 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή 100k Ohm ±0.25% 100mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 8-DFN Exposed Pad