SFN08A4702CBQLF7
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8DFN
Φύλλα δεδομένων: SFN08A4702CBQLF7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFN08A4702CBQLF7 Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4637 pcs Φύλλο δεδομένων SFN08A4702CBQLF7.pdf
Ανοχή ±0.25% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SON Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Σειρά SFN08A Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±5 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.05% Αντίσταση (Ohms) 47k
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-DFN Exposed Pad Αλλα ονόματα 987-1349-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 4
Αριθμός Pins 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή 47k Ohm ±0.25% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 8-DFN Exposed Pad