68PR20KLFTB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων: 68PR20KLFTB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 68PR20KLFTB
Αριθμός εξαρτήματος 68PR20KLFTB Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67565 pcs Φύλλο δεδομένων 68PR20KLFTB.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.435" x 0.375" Face x 0.245" H (11.05mm x 9.53mm x 6.22mm)
Σειρά 68 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 20 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
68PR10LF
68PR10LF
Περιγραφή: TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Σε απόθεμα: 66465 pcs
Κατεβάστε: 68PR10LF.pdf
RFQ
68PR25KLF
68PR25KLF
Περιγραφή: TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Σε απόθεμα: 66906 pcs
Κατεβάστε: 68PR25KLF.pdf
RFQ
68PR20KLF
68PR20KLF