68PR10KLFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων: 68PR10KLFTB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
550 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 68PR10KLFTB
Αριθμός εξαρτήματος 68PR10KLFTB Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59217 pcs Φύλλο δεδομένων 68PR10KLFTB.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.435" x 0.375" Face x 0.245" H (11.05mm x 9.53mm x 6.22mm)
Σειρά 68 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 10 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 20 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment