44WR20LFT13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20 OHM 0.25W J LEAD TOP
Φύλλα δεδομένων: 44WR20LFT13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 44WR20LFT13
Αριθμός εξαρτήματος 44WR20LFT13 Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20 OHM 0.25W J LEAD TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51810 pcs Φύλλο δεδομένων 44WR20LFT13.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης J Lead
Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.190" x 0.154" Face x 0.209" H (4.83mm x 3.91mm x 5.31mm)
Σειρά 44 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 20 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Αριθμό των στροφών 9 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 20 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 9 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment