44WR200LFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP
Φύλλα δεδομένων: 44WR200LFTB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 44WR200LFTB
Αριθμός εξαρτήματος 44WR200LFTB Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37535 pcs Φύλλο δεδομένων 44WR200LFTB.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης J Lead
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.190" x 0.154" Face x 0.209" H (4.83mm x 3.91mm x 5.31mm)
Σειρά 44 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Αριθμό των στροφών 9 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 9 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment