BPL33-12-B2-1
B B BatteryB B Battery
B B Battery
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BATTERY LEAD ACID 12V 33AH
Φύλλα δεδομένων: 1.BPL33-12-B2-1.pdf2.BPL33-12-B2-1.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 731 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 731 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BPL33-12-B2-1
Αριθμός εξαρτήματος BPL33-12-B2-1 Κατασκευαστής B B Battery
Περιγραφή BATTERY LEAD ACID 12V 33AH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 731 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BPL33-12-B2-1.pdf2.BPL33-12-B2-1.pdf
Βάρος 11300g Τάση - Ονομαστική 12V
Στυλ λήξης Nut and Bolt, M5 Τυπικό χρόνο φόρτισης -
Πρότυπο ρεύμα φόρτισης - Μέγεθος / Διαστάσεις 8.33" L x 5.14" W x 6.67" H (211.5mm x 130.5mm x 169.5mm)
Πληροφορίες Αποστολής - Σειρά BPL
Αλλα ονόματα BPL33-12-B21 Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / Not applicable απαλλαγή Τιμή 20Hr
Λεπτομερής περιγραφή 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 33Ah Χωρητικότητα 33Ah