BPL17-12-B1
B B BatteryB B Battery
B B Battery
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
Φύλλα δεδομένων: 1.BPL17-12-B1.pdf2.BPL17-12-B1.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BPL17-12-B1
Αριθμός εξαρτήματος BPL17-12-B1 Κατασκευαστής B B Battery
Περιγραφή BATTERY LEAD ACID 12V 17AH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 1179 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BPL17-12-B1.pdf2.BPL17-12-B1.pdf
Βάρος 6400g Τάση - Ονομαστική 12V
Στυλ λήξης Nut and Bolt, M5 Τυπικό χρόνο φόρτισης -
Πρότυπο ρεύμα φόρτισης - Μέγεθος / Διαστάσεις 7.19" L x 3.05" W x 6.59" H (182.5mm x 77.5mm x 167.5mm)
Πληροφορίες Αποστολής - Σειρά BPL
Αλλα ονόματα BPL17-12B1 Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / Not applicable απαλλαγή Τιμή 20Hr
Λεπτομερής περιγραφή 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 17Ah Χωρητικότητα 17Ah