BP40-12-B2
B B BatteryB B Battery
BP40-12-B2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: B B Battery
Περιγραφή προϊόντος BATTERY LEAD ACID 12V 40AH
Φύλλα δεδομένων: 1.BP40-12-B2.pdf2.BP40-12-B2.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BP40-12-B2
Αριθμός εξαρτήματος BP40-12-B2 Κατασκευαστής B B Battery
Περιγραφή BATTERY LEAD ACID 12V 40AH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 1051 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BP40-12-B2.pdf2.BP40-12-B2.pdf
Βάρος 14500g Τάση - Ονομαστική 12V
Στυλ λήξης Nut and Bolt, M5 Τυπικό χρόνο φόρτισης -
Πρότυπο ρεύμα φόρτισης - Μέγεθος / Διαστάσεις 7.81" L x 6.56" W x 6.79" H (198.5mm x 166.5mm x 172.5mm)
Πληροφορίες Αποστολής - Σειρά BP
Αλλα ονόματα 522-1017
BP40-12B2
BP4012B2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
απαλλαγή Τιμή 20Hr Λεπτομερής περιγραφή 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 40Ah
Χωρητικότητα 40Ah Χημεία μπαταρίας Lead Acid (VRLA)
Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BP4.5-12-T1
BP4.5-12-T1
Κατασκευαστές: B B Battery
Περιγραφή: BATTERY LEAD ACID 12V 4.5AH
Σε απόθεμα: 5969 pcs
Κατεβάστε: BP4.5-12-T1.pdf
RFQ
BP42-4
BP42-4
Κατασκευαστές: Vector Electronics & Technology, Inc.
Περιγραφή: PANEL REAR 4.56X5.22 FOR EFP454A
Σε απόθεμα: 9737 pcs
Κατεβάστε: BP42-4.pdf
RFQ
BP4-6-T1
BP4-6-T1
Περιγραφή: BATTERY LEAD ACID 6V 4AH