BP4.5-12-RT
B B BatteryB B Battery
B B Battery
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BATTERY LEAD ACID 12V 4.5AH
Φύλλα δεδομένων: 1.BP4.5-12-RT.pdf2.BP4.5-12-RT.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1256 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BP4.5-12-RT
Αριθμός εξαρτήματος BP4.5-12-RT Κατασκευαστής B B Battery
Περιγραφή BATTERY LEAD ACID 12V 4.5AH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 6174 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BP4.5-12-RT.pdf2.BP4.5-12-RT.pdf
Βάρος 1800g Τάση - Ονομαστική 12V
Στυλ λήξης Spade, .187" and .250" (4.7mm and 6.3mm) Τυπικό χρόνο φόρτισης -
Πρότυπο ρεύμα φόρτισης - Μέγεθος / Διαστάσεις 5.57" L x 1.95" W x 4.07" H (141.5mm x 49.5mm x 103.5mm)
Πληροφορίες Αποστολής - Σειρά BP
Αλλα ονόματα BP4.5-12RT Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / Not applicable απαλλαγή Τιμή 20Hr
Λεπτομερής περιγραφή 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 4.5Ah Χωρητικότητα 4.5Ah