TE60A1503Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE60A1503Q01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
Φύλλα δεδομένων: 1.TE60A1503Q01.pdf2.TE60A1503Q01.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE60A1503Q01
Αριθμός εξαρτήματος TE60A1503Q01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3921 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TE60A1503Q01.pdf2.TE60A1503Q01.pdf
Τάσης - Έξοδος 15V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.25" L x 2.67" W x 1.29" H (108.0mm x 67.9mm x 32.7mm) Σειρά TE60 (60W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 60W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 210mW (Max)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C18 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 15V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)