TE60A1503F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE60A1503F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
Φύλλα δεδομένων: 1.TE60A1503F01.pdf2.TE60A1503F01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE60A1503F01
Αριθμός εξαρτήματος TE60A1503F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3533 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TE60A1503F01.pdf2.TE60A1503F01.pdf
Βάρος 0.882 lb (400.07g) Τάσης - Έξοδος 15V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 4.25" L x 2.67" W x 1.29" H (108.0mm x 67.9mm x 32.7mm)
Σειρά TE60 (60W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 60W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 271-2931
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 210mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 15V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A καλώδιο Μήκος 45.3" (1.15m)