TE30A0502N01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
Φύλλα δεδομένων: TE30A0502N01.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE30A0502N01
Αριθμός εξαρτήματος TE30A0502N01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5562 pcs Φύλλο δεδομένων TE30A0502N01.pdf
Τάσης - Έξοδος 5V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Σειρά TE30 (30W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 20W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 5V 20W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A καλώδιο Μήκος 57" (1.45m)