TE30A0502F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE30A0502F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
Φύλλα δεδομένων: 1.TE30A0502F01.pdf2.TE30A0502F01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE30A0502F01
Αριθμός εξαρτήματος TE30A0502F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4853 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TE30A0502F01.pdf2.TE30A0502F01.pdf
Βάρος 0.551 lb (249.93g) Τάσης - Έξοδος 5V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Σειρά TE30 (30W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 20W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 271-2957
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 5V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A καλώδιο Μήκος 57" (1.45m)