PENT1080C5600F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PENT1080C5600F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: PENT1080C5600F01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PENT1080C5600F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Διαθέσιμη ποσότητα 4402 pcs Φύλλο δεδομένων PENT1080C5600F01.pdf
Τάσης - Έξοδος 56V Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC
Τύπος Midspan Injector Μέγεθος / Διαστάσεις 8.34" L x 2.24" W x 1.48" H (211.8mm x 56.9mm x 37.6mm)
Σειρά PENT1080 Ισχύς (Watts) - ανά θύρα 80W
Υποδοχή εξόδου RJ45 (Data, Power) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Αριθμός Λιμένων 1 Σημείωση AC Power Cord Sold Separately
τοποθέτηση Τύπος Desktop Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 (Power), RJ45 (Data) Χαρακτηριστικά OCP, SCP
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή 56V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Midspan Injector 10/100 Mbps Data Rate
Ρυθμός δεδομένων 10/100 Mbps Τρέχουσες - εξόδου 1.42A