PENB1035B5600F01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος POE INJECTOR 48V DESKTOP
Φύλλα δεδομένων: PENB1035B5600F01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PENB1035B5600F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή POE INJECTOR 48V DESKTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2322 pcs Φύλλο δεδομένων PENB1035B5600F01.pdf
Τάσης - Έξοδος 56V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Τύπος Midspan Injector Μέγεθος / Διαστάσεις 5.24" L x 2.13" W x 1.38" H (133.1mm x 54.1mm x 35.1mm)
Σειρά PENB1035B Ισχύς (Watts) - ανά θύρα 35W
Υποδοχή εξόδου RJ45 (Data, Power) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Αριθμός Λιμένων 1 Σημείωση AC Power Cord Sold Separately
τοποθέτηση Τύπος Desktop Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Χαρακτηριστικά OVP, SCP Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή 56V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Midspan Injector 10/100/1000 Mbps Data Rate Ρυθμός δεδομένων 10/100/1000 Mbps
Τρέχουσες - εξόδου 600mA Συμμόρφωση IEEE802.3at