PENB1020B4800F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: PENB1020B4800F01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PENB1020B4800F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Διαθέσιμη ποσότητα 4214 pcs Φύλλο δεδομένων PENB1020B4800F01.pdf
Τάσης - Έξοδος 48V Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC
Τύπος Midspan Injector Μέγεθος / Διαστάσεις 4.44" L x 1.90" W x 1.30" H (112.8mm x 48.3mm x 33.0mm)
Σειρά PENB1020B Ισχύς (Watts) - ανά θύρα 15.4W
Υποδοχή εξόδου RJ45 (Data, Power) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Αριθμός Λιμένων 1 Σημείωση AC Power Cord Sold Separately
τοποθέτηση Τύπος Desktop Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Χαρακτηριστικά OVP, SCP Αποδοτικότητα 65%
Λεπτομερής περιγραφή 48V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Midspan Injector 10/100/1000 Mbps Data Rate Ρυθμός δεδομένων 10/100/1000 Mbps
Τρέχουσες - εξόδου 350mA Συμμόρφωση IEEE802.3af