MINT1180A1875K01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MINT1180A1875K01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 18V 180W
Φύλλα δεδομένων: MINT1180A1875K01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MINT1180A1875K01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 18V 180W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1181 pcs Φύλλο δεδομένων MINT1180A1875K01.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 18V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm)
Σειρά MINT1180 Ισχύς (Watts) 180W
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Universal Input
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 10A 100 ~ 240 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A εγκρίσεις CE