MINT1175A2406K01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MINT1175A2406K01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 140W
Φύλλα δεδομένων: 1.MINT1175A2406K01.pdf2.MINT1175A2406K01.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 844 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 844 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MINT1175A2406K01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 140W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 844 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MINT1175A2406K01.pdf2.MINT1175A2406K01.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.00" W x 1.30" H (101.6mm x 50.8mm x 33.0mm)
Σειρά MINT1175 Ισχύς (Watts) 120W (175W Forced Air)
Αλλα ονόματα 271-2794 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 5A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A