MENB1020A2403F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MENB1020A2403F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W
Φύλλα δεδομένων: 1.MENB1020A2403F01.pdf2.MENB1020A2403F01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MENB1020A2403F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8178 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MENB1020A2403F01.pdf2.MENB1020A2403F01.pdf
Βάρος 0.331 lb (150.14g) Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.31" L x 1.85" W x 1.27" H (84.0mm x 47.0mm x 32.3mm)
Σειρά MENB1020 (20W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 18W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 271-2748
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 24V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 750mA καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)