MENB1020A1503F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MENB1020A1503F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
Φύλλα δεδομένων: 1.MENB1020A1503F01.pdf2.MENB1020A1503F01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MENB1020A1503F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5668 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MENB1020A1503F01.pdf2.MENB1020A1503F01.pdf
Βάρος 0.331 lb (150.14g) Τάσης - Έξοδος 15V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.31" L x 1.85" W x 1.27" H (84.0mm x 47.0mm x 32.3mm)
Σειρά MENB1020 (20W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 18W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 15V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.2A
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) εγκρίσεις CE, cURus